CME U-Key - klawiatura MIDI / USB biała

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2605
  • Producent: CME
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Mało Mało
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • 599,00 zł / szt.
  • Oblicz
CME professional wypuszczając na rynek klawiaturę U-Key mobiltone postanawia wypełnić lukę w sprzęcie do komponowania dzwonków dla komórek, których rynkiem rządzą miliardy dolarów. U-Key wykorzystuje ultra cienkie, pół-ważone dynamiczne klawisze, których najważniejszą cechą jest uczucie gry nie różniące się od standardowej laminowanej klawiatury. U-Key posiada wbudowany wysokiej jakości moduł dźwiękowy o 64-głosowej polifonii m.in. stosowany w telefonach komórkowych, oraz wewnętrzny precyzyjny głośnik napędzany cyfrowym wzmacniaczem. 
U-Key także znajdzie zastosowanie przy odtwarzaniu utworów zapisanych w formacie MIDI, przy akompaniamencie w różnych stylach, włączając w to zmienność loop-ów i akordów, które opracowane przez profesjonalnych muzyków mogą być wykorzystane w unikalny sposób dzięki funkcji 'PadStyle'. Wszystkie utwory MIDI mogą zostać pobrane z internetu i przetransferowane do U-Key za pomocą pamięci USB. U-Key mobiletone dostarcza zupełnie nowy tryb Game, użytkownicy mogą korzystać z tej funkcji i wraz z pomocą książek muzycznych przetestować swój poziom gry, dla uczniów może być to źródło wielu przydatnych umiejętności i wskazówek.
U-Key to także pierwsza mobilna dźwiękowa klawiatura która posiada multi-etniczne skale z niemal całego świata. To może Cię zaskoczyć – nie ma sprawy aby zagrać azjatycką skalą muzykę Arabii.
To nie koniec – U-CTRL to nowy koncept od CME, który umożliwia najprostszy sposób na komunikację pomiędzy kontrolerem a oprogramowaniem muzycznym. Nie musisz już ładować odpowiednich presetów, wystarczy że naciśniesz przycisk U-CTRL a wszystkie kontrolery których używasz w programie będą gotowe do pracy. Dostępne w U-Key banki dla ponad 20 zdefiniowanych przez użytkownika różnorakich kontrolerów, w tym joystick, trigger-pady, enkodery i przełącznik nożny. Wszystkie kontrolery są programowalne i wszystkie funkcje U-Key mogą zostać szybko ustawione po naciśnięciu kilku klawiszy. Użytkownik może zapisywać te ustawienia w pamięci U-Key i przywołać w dowolnym momencie. 
Obsługa w standardzie Plug and Play dla sterowników Windows XP i MAC OSX, zasilanie poprzez USB, kompletny i kompaktowy charakter urządzenia składają się na pomysł aby zacząć tworzyć dzwonki dla telefonów komórkowych z U-Key mobiletone oraz użycie go jako narzędzie z którym możesz komponować na laptopie.


Dane:


- 49 ultra cienkich klawiszy pełnego zakresu, semi-ważona klawiatura,
- 1 x programowalny Joystick,
- 8 x programowalnych padów dynamicznych,
- 8 x programowalnych pokręteł (nieskończone enkodery),
- 1 x nieskończony enkoder wprowadzania danych,
- dzięki "PadStyle" utwory MIDI i stylę będą łatwiejsze w graniu na żywo,
- interaktywny tryb do poprawy umiejętności gry,
- multi-skala pasuje do kilku rodzajów muzyki etnicznej,
- U-CTRL funkcja pozwalają pracować doskonale oprogramowaniem muzycznym,
- Pełna funkcjonalność MIDI w tym transport dla sekwencera dla szybkiego dostępu,
- szablony użytkownika dla kontrolerów z pamięcią,
- diada LED,
- firmware importowany przez USB,
- USB MIDI w klasie zgodności z Windows Vista / XP i Mac OS X,
- uniwersalne złącze w pełni zgodne z pedałem ekspresji i przełączania,
- 1 x wyjście stereo line, 1/8" Phone jack,
- 1 x wyjście na słuchawki stereo, 1/8" Phone jack,
- 1 x MIDI I / O,
- zasilania z USB.