Laserworld CS 1000RGB MKII

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 9151
 • Producent: LaserWorld
 • Waga: 5 kg
 • Dostępność: Dostępny Dostępny
  Czas realizacji: 48h
 • szt.
 • 1 885,25 zł / szt.
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Laserworld

Laserworld CS 1000RGB MKII

Laser Laserworld CS-1000RGB MKII posiada od nowa zaprojektowaną obudowę, która jest lekka, kompaktowa i posiada stabilny uchwyt. Uchwyt pozwala na mocowanie lasera w różnych pozycjach: podwieszanie jak i również możliwość stawiania na podłożu - idealne dla mobilnych Djów podczas tymczasowych pokazów laserowych. Laser również spełnia swoją rolę w permanentnych instalacjach na kratownicach lub sufitach.

Laser Laserworld CS-1000RGB MKII jest pełno kolorowym systemem RGB z mocą całkowitą do 1'000mW i minimalną mocą 800mW. Dioda laserowa koloru czerwonego 650nm posiada moc 200mW, zielona dioda 532nm o mocy 70mw oraz dioda koloru niebieskiego 650nm o mocy wyjściowej 530mW. Diody laserowe zapewniają doskonałe kolory i potężne wiązki laserowe. Projektor laserowy posiada dobre parametry wiązki o średnicy około 3mm i dywergencję na poziomie 2.0mrad. System galvo pracuje z prędkością do 30kpps.


Rozmiar wzorów graficznych oraz czułość mikrofonu może być regulowana za pomocą pokręteł znajdujących się z tyłu obudowy.

Poprzez sterowanie DMX, w trybie auto jak i również w trybie reakcji na dźwięk urządzenie jest w stanie wygenerować około 200 preinstalowanych wzorów graficznych, takich jak fale, tunele, okręgi itp.. Wzory te mogą być wyświetlane w przeróżnych kolorach i przy różnej prędkości. Gdy tryb auto jest aktywny, wzory graficzne są wyzwalane automatycznie a w przypadku trybu dźwiękowego są wyzwalane na podbicie dźwięku.

Dodatkową funkcją projektora laserowego jest tryb master/slave. Lasery z tej samej serii (projektory slave), połączone kablem DMX do głównego projektora laserowego (laser master) będą wyświetlać dokładnie takie same projekcje jak główny projektor laserowy.

Laser Laserworld CS-1000RGB MKII można połączyć z komputerem i kontrolować poprzez dedykowany interfejs ILDA. Dzięki tej możliwości preinstalowane wzory graficzne i animacje mogą być wyświetlane wraz z projekcjami sterowanymi przez dedykowane oprogramowanie.

Z tyłu obudowy lasera znajdują się takie zabezpieczenia jak przełącznik na kluczyk bezpieczeństwa, interfejs interlock oraz włącznik on-off.

Laser Laserworld CS-1000RGB MKII jest idealnym rozwiązaniem dla pół-profesjonalnych aplikacji i doskonale nadaję się do barów, średnich klubów oraz dyskotek. Projektor laserowy spełnia również swoją funkcję dla firm rentalowych, dla mobilnych Djów, prywatnych użytkowników oraz prywatek.

- Producent:Laserworld
- Moc całkowita:1'000mW
- Moc gwarantowana:800mW
- Dioda Czerwona:200mW/650nm
- Dioda Zielona:70mW/532nm
- Dioda Niebieska:530mW/445nm
- Klasa Lasera:4
- Specyfikacja wiązki:około 3mm / 2mrad
- Skaner:galvo system, 30kpps z 4°
- Kąt skanowania:40°
- Żródło wiązki:Dioda, DPSS Laser
- Tryby pracy:auto, muzyka, DMX, ILDA, master-slave
- Podstawowe wzory:około 200 (płaszczyzny, tunele, siatki, fale, itd.)
- Akcesoria:kabel zasilający, instrukcja obsługi, moduł interlock, kluczyk bezpieczeństwa
- Zasilanie:85V - 250V AC
- Pobór energii:60 W
- Wymiary:220/155/145 mm