Line 6 Firehawk 1500 - kombo gitarowe uniwersalne

  • Dodaj recenzję:
  • 7647
  • Producent: Line 6
  • Waga: 33.4 kg
  • Dostępność: Mało Mało
    Czas realizacji: 48h
  • szt.
  • 4 299,00 zł 3 999,00 zł / szt.
  • Oblicz

Line 6 Firehawk 1500
kombo gitarowe

 

Line 6 prezentuje swój nowy wzmacniacz do gitar. Jeszcze nigdy nagłośnienie gitary elektrycznej, akustycznej czy basowej nie było tak proste i skuteczne. Nabywając Firehawk 1500 dostajemy 1500 watt czystej mocy i głośnośności wystarczającej aby nagłośnić każdy koncert czy próbę. Jednocześnie technologia użyta we wzmacniaczu czyni go urządzeniem idealnym do ćwiczenia w domowym zaciszu.

Wzmacniacz znakomicie sprawdza się przy gitarze elektrycznej, akustycznej jak i basowej więc nie ma konieczności używania kilku wzmacniaczy. Pełna paleta wejśc i wyjść daje użytkownikowi wszystkie możliwości połączenia których potrzeba do pracy na scenie czy w studiu nagrań.

Wypełniony po brzegi symulacjami wzmacniaczy, kolumn i efektów w jakości HD spełni oczekiwania nawet wybrednych muzyków. 128 gotowych presetów i nieograniczony dostęp do wielu innych poprzez aplikacje Firehawk.

Aplikacja Firehawk wspierana przez smartfony z sytemem iOS lub Android umożliwia pełną i kreatywną edycję każdego parametru. Łączy się ze wzmacniaczem poprzez Bluetooth. Ustawienie wymarzonego brzmienia jeszcze nigdy nie było tak proste. Przy dosłownie kilku ruchach na smartfonie lub tablecie możemy ustawić chciany parametr i zapisać rezultaty "w biegu".

6 głośników o totalnie płaskiej charakterystyce zapewnia precyzyjną reprodukcję brzmienia w systemie "true stereo", mono lub wet/dry/wet przy każdym poziomie głośności.

Dzięki łączu Bluetooth wzmacniacz może pełnić również funkcję odtwarzacza audio. Jeśli chcesz grać z podkładem puszczonym z innego źródła dźwięku lub po prostu posłuchać muzyki nic trudnego. Nawiąż połaczenie ze wzmacniaczem i działaj

 

Specyfikacja:

- modelowane kombo gitarowe do gitar akustycznych, elektrycznych oraz basowych
- głośniki: 2 współdzielone głośniki Stereo,
  głośnik niskotonowy 1 x 12", głośnik wysokotonowy
- efekty: Drive, Bass, Mid Treble, FX, Reverb
- wejście instrumentalne
- 2 wyjścia Stereo XLR
- wyjście słuchawkowe (6,3 mm)
- wejście/wyjście MIDI
- wymiary (dł. x szer. x gł.): 40,6 cm x 66 cm x 76,2 cm
- waga: 33,4 kg