Line 6 Spider V 60 - kombo gitarowe

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8319
  • Producent: Line 6
  • Waga: 11 kg
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność
    Czas realizacji: 48h
  • szt.
  • 1 049,00 zł / szt.
  • Oblicz

Line6 Spider V 60:

Najnowsza, piąta generacja serii SPIDER od producenta LINE 6, to szereg nowatorskich i rewolucyjnych rozwiązań podanych w przystępny i prosty dla użytkownika sposób. W szybki i łatwy sposób korzystaj z ponad 120 gotowych presetów, modyfikuj dowolnie brzmienia z wykorzystaniem ponad 200 upgreadowanych modeli wzmacniaczy, kolumn i efektów. Z łatwością twórz własny sound dzięki pętli max. 8 gotowych efektów. Pełnopasmowe głośniki zapewnią świetne, najwyższej klasy brzmienie oraz możliwość podłączenia również gitary akustycznej.

Inne informacje

System Relay Wireless pozwala na bezprzewodowe połączenie gitary ze wzmacniaczem dzięki opcjonalnemu transmiterowi LINE 6 RELAY G10T. Kabel nie musi już być potrzebny. Wbudowany tuner zapewni szybkie i precyzyjne strojenie w każdej sytuacji. Wbudowany metronom i nagrana przez profesjonalnych perkusistów kolekcja kilkunastu Drum Loopów w automacie perkusyjnym zapewni solidny trening dla gitarzysty jak i sporo dobrej zabawy.

Interfejs audio USB daje możliwość podłączenia wzmacniacza do komputera i nagrywania gitary w programie Cubase LE zawartym w zestawie. Do ściągnięcia na urządzenia mobilne dostępna jest też aplikacja Spider V Mobile App bogata w ponad 10 tysięcy świetnych brzmień gitarzystów z całego świata.

Specyfikacja:
- Moc: 60 W
- Gotowe presety: 128
- 200 brzmień wzmcniaczy, kolumn, efektów
- Przejrzysty i intuicyjny panel sterowania
- Pełnopasmowe głośniki
- Możliwość podłączenia gitary akustycznej
- System RELAY Wireless, opcjonalne bezprzewodowe połączenie gitary ze wzmacniaczem
- Wbudowany tuner
- Wbudowany metronom
- Automat perkusyjny (19 modyfikowalnych pętli)
- Interfejs audio USB i darmowy program Cubase LE do ściągnięcia
- Wejście Aux In, FBV
- Wyjście słuchawkowe
- Kompatybilny z FBV3, FBV Shortboard MkII, FBV Express MkII i FBV2