Interfejs konwenter DAC USB APOGEE GROOVE

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9814
  • Producent: APOGEE
  • Dostępność: Mało Mało
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 1 499,00 zł 1 425,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Apogee Groove

Groove dostarcza do Twojego laptopa Tą samą technologię audio o wysokiej jakości, którą znajdziesz w najbardziej prestiżowych studiach nagrań na świecie . Podłącz Groove do gniazda USB w komputerze a słuchawki lub aktywne głośniki do wyjścia audio w Groove. To jest tak proste.

SŁUCHAJ SWOJEJ MUZYKI W STUDYJNEJ JAKOŚCI

Apogee GROOVE to przenośny konwerter DAC USB oraz wzmacniacz słuchawkowy w jednym, przeznaczony dla komputerów Mac i PC oraz urządzeń mobilnych.

PoznaJ Apogee Groove

Apogee Groove jest najlepszym przenośnym DAC USB i wzmacniaczem słuchawkowym do słuchania muzyki na komputerze Mac lub PC oraz na Twoim urządzeniu mobilnym, a nawet smartfonie.
Groove zapewni Ci tę samą technologię audio o tak wysokiej jakości, jaką znajdziesz w najbardziej prestiżowych studiach nagrań na świecie. Wiele z nich nagrywa i słucha muzyki korzystając właśnie z konwerterów firmy Apogee Electronics. Podłącz Groove do gniazda USB a słuchawki lub aktywne głośniki do jego wyjścia audio. To wszystko. Teraz możesz rozkoszować się wysokiej jakości dźwiękiem.
Wyjście audio w Groove zapewnia wystarczającą moc dla dowolnej impedancji, a technologia Apogee Constant Current Drive wydobywa najlepsze brzmienie z Twoich słuchawek. Teraz możesz wreszcie usłyszeć subtelne niuanse w wysokiej jakości nagraniach z Twojej muzycznej kolekcji. Słuchając nagrań poprzez Apogee GROOVE, będziesz zdumiony różnicą w jakości dźwięku: precyzją obrazu stereo, ciosem basu i oszałamiającą czystością wyoskich tonów.

NAGRANE PRZEZ KONWERTERY APOGEE. ODTWARZANE PRZEZ APOGEE GROOVE.

Od 30 lat firma Apogee innowatorem i liderem w branży cyfrowego nagrywania audio. Artyści na całym świecie – począwszy od twórców rocka hip-hopu, country, reggae ąż wreszcie realizatorów nagrań jazzowych, muzyki klasycznej i filmowej – bardzo często używają urządzeń Apogee do rejestracji i miksowania nagrań zdobywających nagrody Grammy. Wśród nich są także polscy twórcy – m.in. Jacek Gawłowski, realizator nagrań, który dokonał masteringu ponad 1000 albumów, w tym płyty Randy Breckera i Trio Włodka Pawlika „Night in Calisia”, która została nagrodzona statuetką Grammy.
Teraz po raz pierwszy Apogee Groove udostępnia tę samą technologię studyjną w mobilnym urządzeniu dla wszystkich. Zabierz JAKOŚĆ słuchania gdziekolwiek będziesz! Zabierz ze sobą GROOVE. Apogee. Pokochasz to brzmienie!