CME UF50 Classic klawiatura sterująca 49 klaw.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2607
  • Producent: CME
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Mało Mało
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • 827,00 zł / szt.
  • Oblicz
Firma C M E, znana szerokiej publiczności z produkcji wysokiej jakości klawiatur sterujących, które dzięki swoim walorom jakościowym szybko stały się standardem na całym świecie, właśnie wprowadziła na rynek kolejną wariację klawiatury z serii UF, sygnowaną wymownym hasłem CLASSIC.

Nowe klasyczne klawiatury, to bez wątpienia jedne z najładniejszych urządzeń tego typu na rynku. Pietyzm z jakim zostały wykonane, musi budzić szacunek, osoby które w równej mierze przywiązują wagę do funkcjonalności przedmiotu jak i jego estetyki nie znajdą powodów do narzekań. Nową linię wyróżnia czarna kolorystyka, wszystkie zakończenia krawędzi pokryte są szelakiem, dokładnie tak jak ma to miejsce w tradycyjnym pianinie. Metalowa konstrukcja ramy keyboard'u zmniejsza ryzyko uszkodzenia instrumentu, co w połączeniu z odporną aluminiową obudową, skutkuje niezwykłą wytrzymałością przy tylko nieco zwiększonej masie całkowitej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumenta, klawiatury dostępne są w czterech rozmiarach, od 49 do 88 klawiszy. Standardowo wszystkie wersje wyposażone są w klawiatury odznaczające się wysokiej jakości mechanizmem, z funkcją aftertouch. Dodatkowo najwyższy model klasycznej klawiatury UF 80, cechuje profesjonalny mechanizm młoteczkowy, dotąd spotykany jedynie w dużo droższych konstrukcjach.

Obok obowiązkowych pozycji jakimi są pitch bender oraz kółko modulacji, na panelu znajdziemy również bezlik różnego rodzaju pokręteł i przycisków min. 8 potencjometrów, 9 suwaków oraz 6 programowalnych przycisków funkcyjnych. Każdy kontroler może mieć przyporządkowany dowolny parametr do edycji i kontroli brzmienia w czasie rzeczywistym. Wszystkie modele klawiatur są kompatybilne z systemami Windows (Windows 7, Vista, XP) oraz Mac (OS X).

Jakość, innowacyjność, diagnoza potrzeb klienta, czyli kompetencje kultywowane od lat przez CME, zapewniły firmie zasłużony szacunek i stale rosnącą popularność na rynku. Seria UF Classic to kontynuacja strategii, opierającej się na oferowaniu najwyższej jakości produktów w konkurencyjnej cenie.


Dane:


- wersja z 49 klawiszami, półważona klawiatura ze znakomitą mechaniką dodatkowo wyposażona w aftertouch,
- ponad 20 szablonów użytkownika, 'nieulotna' pamięć,
- pitch bender, kółka modulacji,
- 8 dowolnie programowalnych pokręteł kontroli, dostępne funkcje presetów Cut-off, Resonance, Attack, Release, Pan, Reverb, Chorus, Variation,
- 9 programowalnych suwaków, przycisk Drawbar dla dzwięków oraganów,
- wyświatlacz LED, za pomocą przycisków ustawiamy także wszelkie parametry związane z pracą samej klawiatury [program, transpozycja oktawy, podział klawiatury czy kanałów],
- 6 w pełnie programowalnych pokręteł funkcyjnych,
- 6 przycisków do sterowania sekwencerem [Rec, Play, Stop, Fast Rewind, Rewind, Return to Start],
- wyjście MIDI,
- złącze breath controller,
- gniazdo dla pedału Sustain i Volume,
- port USB MIDI,
- kompatybilny z Windows 7 / Vista / XP oraz Mac OS X,
- zasilanie przez port USB,
- funkcja U-CTRL zapewnia najwygodniejszą komunikację z oprogramowaniem muzycznym,
- opcjonalnie wielofunkcyjny slot na dodatkowe rozszerzenia.