dB Technologies SUB 12 D

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 300
 • Producent: DB Technologies
 • Waga: 20 kg
 • Dostępność: Mało Mało
  Czas realizacji: 3-4 Dni
 • szt.
 • 2 099,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Subwoofer aktywny bandpass 12".

Dzięki cyfrowemu wzmacniaczowi mocy 400W/RMS, SUB 12 D jest idealnym uzupełnieniem każdej kolumny 8" lub 10". To idealne rozwiązanie dla użytkowników chcących zbudować niewielki system audio o wyjątkowej wydajności. Ta niewielka kolumna posiada innowacyjną - ułatwiającą transport i konfigurację - hybrydową obudowę H.E.T™. Podłączanie kolumn satelitarnych jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem - głównie dzięki zintegrowanemu cyfrowemu procesorowi krosowera(DSP) z regulacją częstotliwości odcięcia.

dBTechnologies - twórcy subwooferów.
Firma dBTechnologies jest dobrze znana ze swoich aktywnych, niezwykle wydajnych  subwooferów. Skutecznie łączą one potężne i precyzyjne odwzorowanie dołu z doskonałą jakością dźwięku. Realizowana przez dBTechnologies koncepcja obudów bandpass, gwarantuje zbalansowaną reprodukcję dźwięku, dodając - w porównaniu do zwykłych konstrukcji typu bass-reflex - kilka decybeli ciśnienia akustycznego. Rezultatem są maksymalne osiągi przy bardzo kompaktowej i lekkiej obudowie.

Aktywna zwrotnica - łatwa instalacja.
Wszystkie aktywne subwoofery wyposażono w aktywną zwrotnicę. Może ona pracować w trybie stereo lub mono, zapewniając - w aplikacjach z jednym lub większą liczbą subwooferów - wszelkie możliwe kombinacje połączeń

Wzmacniacze cyfrowe DigiPro®  - więcej mocy i mniejsza waga.
Dzięki cyfrowym wzmacniaczom zmniejszającym wagę kolumn, noszenie i konfigurowanie jest dużo łatwiejsze i bardzo wygodne. Jest to coś, z czego wszyscy użytkownicy będą zadowoleni - zwłaszcza ci, których zadaniem jest montaż i demontaż instalacji mobilnych.

H.E.T™ (obudowa hybrydowa).
Te wyjątkowo lekkie i niezwykle wytrzymałe, opracowane przez dBTechnologies obudowy wykonano z wysokiej jakości wielowarstwowej sklejki w równie wytrzymałej, odpornej na zarysowania powłoce. Solidne panele boczne z tworzywa sztucznego zapewniają doskonałą ochronę a zintegrowane uchwyty i złącza zmaksymalizują wygodę obsługi i bezpieczeństwo.

Typ : Subwoofer aktywny
 
Nominalna moc : 800 W
Pasmo przenoszenia : 40 - 150 Hz
Czułość wejściowa : 127 dB
 
Przetwornik niskotonowy : 12"
Częstotliwość podziału zwrotnic : 2 ustawienia częstotliwości podziału
Nachylenie: LF-MF 24 dB/oktawę 
 
Złącza : Wejście: 2 x XLR 
Wyjście: 2 x XLR Link Out/X-Over Out 
Zasilanie: VDE (240 V)
 
Obudowa : Sklejka drewniana z technologią H.E.T.
Wykończenie : Akrylowy lakier strukturalny
Kolor : Czarny
Masa : 24,8 kg
Wymiary : 390 x 515 x 500 mm