SUPERLUX E205U MIKROFON USB, STATYWY, POPFILTR

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8670
  • Producent: Superlux
  • Dostępność: W Drodze... W Drodze...
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 299,00 zł / szt.
  • Oblicz

SUPERLUX E-205U
mikrofon pojemnościowy USB

UWAGA WYSYŁAMY MIKROFON PODANY W OPISIE AUKCJI I WIDOCZNY NA ZDJĘCIACH.

 

opis

TERAZ NIE POTRZEBUJESZ INTERFEJSU DO NAGRYWANIA GDYŻ JEST ON WBUDOWANY W MIKROFON

DUŻY STATYW MIKROFONOWY w zestawie
popfiltr w zestawie
BIURKOWY STATYW MIKROFONOWY GRATIS
KABEL USB W ZESTAWIE

UCHWYT W ZESTAWIE

E205U jest mikrofonem przeznaczonym do współpracy z komputerami opartymi o systemy operacyjne Windows oraz Mac OS.X. Urządzenie łączy się z komputerem za pomocą portu USB w trybie Plug&Play. Chwilę później, dzięki w pełni automatycznej instalacji sterowników, użytkownik może cieszyć się gotowym do pracy systemem rejestracji dźwięku. E205U współpracuje z dowolnym oprogramowaniem DAW, a jego parametry sygnałowe przekładają się bezpośrednio na wysoką jakość oferowanego brzmienia. Mikrofon został wyposażony w przetwornik analogowo-cyfrowy, pracujący w trybie 48kHz 16-bit, a konstrukcja samej membrany gwarantuje pasmo przenoszenia z zakresu 30Hz-18kHz. Tak szeroka odpowiedź częstotliwościowa określa bardzo uniwersalne zastosowanie MIKROFONU. W TYM MODELU ZWIĘKSZONO CZUŁOŚĆ I WIELKOŚĆ MEMBRANY PRZEZ CO MIKROFON JEST BARDZO CZUŁY I ZBIERA WSZYSTKIE NIUANSE PRZY NAGRYWANIU DZIĘKI CZEMU OTRZYMUJEMY DŹWIĘK NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

opis
Można z powodzeniem wykorzystać go do nagrywania wokali, różnego rodzaju instrumentów, efektów przestrzennych oraz lektora. Dzięki kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, mikrofon zarejestruje bardzo dobrze zarówno sygnał trąbki jak i gitary akustycznej.


Wbudowane regulowane wyjście słuchawkowe zapewni bezproblemowy odsłuch co nie jest często spotykane w tej klasie mikrofonów. W zestawie z uchwytem mikrofonowym, małym statywem trójnożnym, pokrowcem ochronnym oraz  kablem USB. E205U to wartościowe narzędzie w każdym studio projektowym.

Największą zaletą E205U jest jego mobilność. Może on zostać zabrany w dowolne miejsce by tam, za pomocą przenośnego komputera zarejestrować dźwięk z koncertu, wykładu bądź prezentacji multimedialnej.

Specyfikacja:
Typ: Pojemnościowy wielkomembranowy Ø14 mm (Ø0.55")
Charakterystyka kierunkowa: Kardioida
Pasmo przenoszenia: 30-18,000 Hz
Czułość: (@ 1,000 Hz otwarty obwód) 38 dBV/Pa (12.6 mV)
Max. SPL: >135 dB SPL
Wymagania zasilania USB: 5V, Przetwornik A/C: 16 bit/48k Hz
Kolor: Srebrny
Złącze: USB B-TYPE
Wymiary: Ø55 × 156 mm
Waga: 422 g