Yamaha CLP-635 R

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 11550
  • Producent: Yamaha
  • Waga: 58 kg
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 5 999,00 zł / szt.
  • Oblicz

 


CLP-635 R

Pianino cyfrowe z serii Clavinova. Modele pianin cyfrowych serii Yamaha Clavinova to gwarancja najwyższej jakości znanej dotąd jedynie wyższych modelach pianin akustycznych i fortepianach koncertowych. Poza niezwykłą realistycznością instrumentu został on wzbogacony o nowoczesne, przydatne funkcje, dzięki czemu pokocha go nie tylko każdy tradycjonalista, ale również każdy entuzjasta nowych rozwiązań w pięknej formie. Możliwości ekspresji modelu Yamaha CLP-635 serii Yamaha Clavinova znakomicie definiuje określenie Real Grand Expression oznaczająca, że owe pianino cyfrowe posiada ekspresję gry znaną z fortepianów koncertowych. Yamaha CLP-635 charakteryzuje się świetnym brzmieniem, komfortowym użytkowaniem o znakomitym wyczuciu klawiatury oraz sprawnie i autentycznie działającej mechanice pedałów.

Wysoki poziom dostępnych w Yamaha Clavinovie brzmień zawdzięczamy zastosowaniu próbek światowej klasy fortepianów akustycznych - Yamaha CFX, na której grał zwycięzca Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina, jak również Bösendorfer Imperial, czyli modelu marki o wieloletniej tradycji budowy pianin i fortepianów akustycznych, cieszącej się ogromnym uznaniem profesjonalnych muzyków. Teraz Ty możesz korzystać z bogatej biblioteki brzmień tych cenionych modeli - powitaj Yamahę CLP-635 serii Yamaha Clavinova.

Próbki Key-Off to dodatkowe brzmienia wpływające na poprawienie realistyczności brzmienia Yamaha CLP-635. Możesz usłyszeć tak subtelne detale, jak reprodukcja dźwięku, jaki wydaje z siebie pianino akustyczne, gdy tłumik opada na struny. Próbki Key-Off koncentrują się przede wszystkim na niuansach wydawanych przez struny w procesie gry.

Producent zadbał, by jeden z kluczowych elementów pianina, jakim bez wątpienia jest klawiatura, był na najwyższym poziomie wierności w stosunku do akustycznego pierwowzoru. Klawisze odpowiedzialne za niższe dźwięki są cięższe, a wyższe lżejsze. W klawiaturze GH3X jest analogiczny system młoteczkowy i bezsprężynowy mechanizm, jaki możemy spotkać w fortepianach koncertowych.

Specyfikacja
Rodzaj klawiatury Graded Hammer 3X (GH3X) z klawiszami o powierzchni imitującej kość słoniową
Ilość klawiszy 88
Procesor dźwięku Yamaha CFX
Liczba brzmień 34
Polifonia 256
Tryby pracy klawiatury Dual/Layers, Split
Możliwość nagrywania 250 utworów, 16 ścieżek
Złącza USB to Device, USB to Host
Wyświetlacz LCD
System nagłośenienia 30W x 2; 16cm x 2
Wymiary 146,1 × 92,7 × 45,9cm
Waga 58 kg
Funkcja rezonansu
Pedały Damper z funkcją półpedału, Sostenuto, Soft
Wejścia 2 x słuchawkowe, AUX In/Out, MIDI In/Out/Thru, usb to device, usb to host